Jste zde

Informace po žáky a rodiče

Informace k organizaci provozu školy od 18. 5. 2020

Vážená paní,
Vážený pane,

jak jsme Vás již informovali, došlo od 11. 5. 2020 k částečnému obnovení prezenčního vzdělávání v naší škole. Na základě posouzení zdravotních rizik a provozních možností školy dochází s účinností od 18. 5. 2020 k následujícím úpravám:

Informace k obnovení prezenčního vzdělávání

Vážená paní,
Vážený pane,

jak jsem Vás již předběžně informovali, dojde od 11. 5. 2020 k postupnému obnovení prezenčního vzdělávání v naší škole. Abychom předešli případným problémům souvisejícím s realizací vzdělávání v období mimořádných opatření, věnujte prosím pozornost těmto informacím:

Informaci o možnosti vrácení úplaty za vzdělávání

V uplynulých dnech jsme obdrželi několik dotazů, které se týkaly možnosti vrácení části úplaty za vzdělávání uhrazené za II. pololetí školního roku 2019/2020 z důvodu nerealizování prezenčního vzdělávání v ZUŠ. Na základě těchto dotazů přinášíme následující informace:

Zpravodaj 2019/2020

Při příležitosti zahájení škodního roku 2019/2020 jsme pro vás připravili nový informační zpravodaj, který naleznete v příloze tohoto článku.

Zahájení školního roku 2019/2020

Vážení rodiče.
přinášíme vám několik důležitých informací, které se týkají zahájení školního roku 2019/2020.

Informace pro rodiče žáků přijatých do tanečního oboru

Gratulujeme vám a vašim dětem k přijetí do základní umělecké školy. Aby Váš vstup do nového prostředí proběhl hladce, připravili jsme pro Vás několik informací:

Informace pro rodiče žáků přijatých do výtvarného oboru

Gratulujeme vám a vašim dětem k přijetí do základní umělecké školy. Aby Váš vstup do nového prostředí proběhl hladce, připravili jsme pro Vás několik informací:

Informace pro rodiče žáků přijatých do hudebního oboru

Gratulujeme vám a vašim dětem k přijetí do základní umělecké školy. Aby váš vstup do nového prostředí proběhl hladce, připravili jsme pro vás několik informací, které se týkají organizace výuky.

Seznam výtvarných potřeb

Bude-li Vaše dítě navštěvovat výtvarný obor, naleznete v tomto článku seznam potřeb, které bude ke studiu potřebovat.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer