Hudebn obor Literrne-dramatick obor Tanecn obor Vtvarn obor

Koncert učitelů

Základní umělecká škola, Praha 8, Klapkova 25
vás srdečně zve na

KONCERT UČITELŮ

V podání učitelů naší školy Markéty Cabajové, Ladislava Glasera, Veroniky Hádkové, Františka Holce, Jiřího Javůrka, Simony Jindrákové, Roberta Kapra, Ivy Kejzlarové, Lucie Libichové, Hany Pacákové, Marka Prokopa, Olgy Punko, Mileny Šolcové, Ireny Tylšarové, Václava Zimy a jejich hostů Jana Hádka a Zdeňka Stibora zazní skladby C. Bollinga, J. Greena, G. F. Händela, J. Ch. Pepusche, G. Petera, M. M. Ponceho, S. Rachmaninova, C. Saint-Säense a R. Schumanna.

Sál Martinů HAMU
Malostranské náměstí 13, Praha 1
středa 20. listopadu 2019 v 18:30 hodin

vstupné dobrovolné

Poznej svého učitele

Milí žáci, Vážení rodiče,
na předadventní období jsme pro vás připravili trochu zábavy v podobě tipovací soutěže „Poznej svého učitele“. Soutěž bude probíhat od 1. do 30. listopadu 2019 a zúčastnit se jí může každý žák nebo rodič žáka naší školy. Cílem soutěže je uhádnout, kteří učitelé naší školy jsou na fotografiích z dřívějších let.

Koncerty a představení v listopadu a prosinci 2019

Srdečně vás zveme na akce školy, které se budou konat v průběhu listopadu a prosince 2019. Začátek je vždy v 18:30 hodin, pokud není uvedeno jinak. Vstup na koncerty a představení je volný.

Koncerty a představení v říjnu 2019

Srdečně vás zveme na akce školy, které se budou konat v průběhu října 2019. Začátek je vždy v 18:30 hodin, pokud není uvedeno jinak. Vstup na koncerty a představení je volný.

Rozdělení učeben ve školním roce 2019/2020

V příloze článku nalzenete informace o rozdělení učeben jednotlivých učitelů ve školním roce 2019/2020.

 

Elektronické žákovské knížky

Vážení rodiče,

od září 2019 pro vás zavádíme jednu novinku: systém elektronických žákovských knížek.

Zpravodaj 2019/2020

Při příležitosti zahájení škodního roku 2019/2020 jsme pro vás připravili nový informační zpravodaj, který naleznete v příloze tohoto článku.

Zahájení školního roku 2019/2020

Vážení rodiče.
přinášíme vám několik důležitých informací, které se týkají zahájení školního roku 2019/2020.

Informace pro rodiče žáků přijatých do výtvarného oboru

Gratulujeme vám a vašim dětem k přijetí do základní umělecké školy. Aby Váš vstup do nového prostředí proběhl hladce, připravili jsme pro Vás několik informací:

Informace pro rodiče žáků přijatých do tanečního oboru

Gratulujeme vám a vašim dětem k přijetí do základní umělecké školy. Aby Váš vstup do nového prostředí proběhl hladce, připravili jsme pro Vás několik informací:

Stránky

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer