Hudebn obor Literrne-dramatick obor Tanecn obor Vtvarn obor

Obnovení prezenčního vzdělávání

Vážení rodiče,
milí žáci,

od středy 25. 11. 2020 dojde k částečnému obnovení prezenčního vzdělávání v naší škole. Výuka bude probíhat za následujících podmínek:  

Půjčovné za hudební nástroje

Rádi bychom vás informovali, že půjčovné za hudební nástroje, které mají žáci zapůjčeny pro potřeby výuky, se bude ve školním roce 2020/2021 hradit bezhotovostní formou. Pokyny k platbě obdržíte na registrovaný e-mail v první polovině října.

 

Seznam výtvarných potřeb

Bude-li Vaše dítě navštěvovat výtvarný obor, naleznete v tomto článku seznam potřeb, které bude ke studiu potřebovat.

Informace pro rodiče žáků přijatých do literárně-dramatického oboru

Gratulujeme vám a Vašim dětem k přijetí do základní umělecké školy. Aby Váš vstup do nového prostředí proběhl hladce, připravili jsme pro vás několik informací:

Informace pro rodiče žáků přijatých do tanečního oboru

Gratulaujeme vám a vašim dětem k přijetí do základní umělecké školy. Aby Váš vstup do nového prostředí proběhl hladce, připravili jsme pro Vás několik informací:

Informace pro rodiče žáků přijatých do výtvarného oboru

Gratulujeme vám a vašim dětem k přijetí do základní umělecké školy. Aby Váš vstup do nového prostředí proběhl hladce, připravili jsme pro Vás několik informací:

Platba úplaty za vzdělávání pro I. pololetí školního roku 2020/2021

Rádi bychom vás informovali, že úplatu za vzdělávání v základní umělecké škole za I. pololetí školního roku 2020/2021 můžete uhradit následujícími způsoby:

Informace pro rodiče žáků přijatých do hudebního oboru

Gratulujeme vám a vašim dětem k přijetí do základní umělecké školy. Aby váš vstup do nového prostředí proběhl hladce, připravili jsme pro vás několik informací, které se týkají organizace výuky.

Zápis do hudební nauky pro školní rok 2020/2021

Provoz aplikace pro zápis do hudební nauky byl ukončen. V případě, že se potřebujete dodatečně zapsat nebo změnit termín výuky, kontaktujte prosím zástupce ředitele pana Ladislava Glasera, telefon: 284 686 157, e-mail: ladislav.glaser@zusklapkova.cz

Rozvrh tanečního oboru ve školním roce 2020/2021

V příloze naleznete rozvrh tanečního oboru ve školním roce 2020/2021.

Stránky

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer