Hudebn obor Literrne-dramatick obor Tanecn obor Vtvarn obor

Krásné prázdniny

Všem žákům, rodičům a příznivcům školy přejeme krásné pohodové prázdniny, příjemnou dovolenou a těšíme se na opětovné setkání 2. září 2019.

 

Smutná zpráva

S lítostí oznamujeme všem kolegyním a kolegům, rodičům, současným i bývalým žákům a přátelům školy, že nás navždy opustila naše bývalá dlouholetá kolegyně

paní Vlasta Bachtíková

Poslední rozloučení s Vlastou Bachtíkovou se uskuteční ve čtvrtek 22. srpna 2019 v 11:00 hodin v kostele sv. Ignáce, Ječná 2, Praha 2i

Zahájení školního roku 2019/2020

Vážení rodiče.
přinášíme vám několik důležitých informací, které se týkají zahájení školního roku 2019/2020.

Dodatečné přijímací řízení pro školní rok 2019/2020

Máte-li Vy nebo Vaše děti zájem o studium v naší škole a nestihli jste se dosud přihlásit, máme pro Vás dobrou zprávu. Vyhlašujeme dodatečné přijímací řízení do všech oborů.

Speciální přípravný ročník pro čtyřleté děti

Vážení rodiče,
pro školní rok 2019/2020 jsme pro vás připravili jednu novinku. V rámci doplňkové činnosti školy otevíráme speciální přípravný ročník hudebního oboru určený dětem, kterým budou k 1. 9. 2019 alespoň čtyři roky a současně méně než pět let.

Informace pro rodiče žáků přijatých do výtvarného oboru

Gratulujeme vám a vašim dětem k přijetí do základní umělecké školy. Aby Váš vstup do nového prostředí proběhl hladce, připravili jsme pro Vás několik informací:

Informace pro rodiče žáků přijatých do tanečního oboru

Gratulujeme vám a vašim dětem k přijetí do základní umělecké školy. Aby Váš vstup do nového prostředí proběhl hladce, připravili jsme pro Vás několik informací:

Informace pro rodiče žáků přijatých do literárně-dramatického oboru

Gratulujeme vám a Vašim dětem k přijetí do základní umělecké školy. Aby Váš vstup do nového prostředí proběhl hladce, připravili jsme pro vás několik informací:

Informace pro rodiče žáků přijatých do hudebního oboru

Gratulujeme vám a vašim dětem k přijetí do základní umělecké školy. Aby váš vstup do nového prostředí proběhl hladce, připravili jsme pro vás několik informací, které se týkají organizace výuky.

Zápis do hudební nauky pro školní rok 2019/2020

Vážení rodiče, milí žáci,
zápis do hudební nauky pro školní rok 2019/2020 bude probíhat opět prostřednictvím internetové aplikace dostupné ZDE. Pomocí této aplikace si budou volit termín výuky všichni žáci, kteří ve školním roce 2019/2020 budou navštěvovat 1. – 5. ročník I. stupně hudebního oboru. Žáci přípravné hudební výchovy (PHV) se prostřednictvím této aplikace budou zapisovat do hudební nauky a pěveckého sboru Kuřátka.

Stránky

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer