Hudebn obor Literrne-dramatick obor Tanecn obor Vtvarn obor

Anketa – zápis do hudební nauky

Vážení rodiče,
již po tři roky probíhá v naší škole zápis do hudební nauky prostřednictvím internetové aplikace. Protože bychom rádi znali váš názor na tento způsob zápisu, dovolujeme si vás požádat o účast v následující anketě.

 

 

Přijímací řízení pro školní rok 2017/2018

Vážení zájemci o studium v naší škole,
rádi bychom vás informovali, že přijímací řízení pro školní rok 2016/2017 proběhne ve dnech 10., 11. a 16. 5. 2017 vždy od 14:00 do 18:00 hodin.

Gratulujeme Veronice Jaklové

Gratulujeme Veronice Jaklové ze třídy Mgr. Kateřiny Valkovičové Pirochové, která v ústředním kole soutěže základních uměleckých škol ve hře na klavír získala 3. cenu.

Koncert sólistů 2017

obrázek - koncert klavíristů 2017

V den svátku učitelů, 28. března 2017, se v Sále Martinů Hudební fakulty AMU uskutečnil letošní koncert nejlepších sólistů naší školy.

Gratulujeme našim kytaristům

Gratulujeme žákům a učitelům kytarového oddělení, kteří úspěšně reprezentovali naši školu v krajském kole soutěže základních uměleckých škol. Oceněni byli:

Koncerty a představení v dubnu a květnu 2017

Srdečně vás zveme na koncerty a představení, které se budou konat v průběhu dubna a května 2017. Začátek je vždy v 18:30, pokud není uvedeno jinak. Vstup na koncerty a představení je volný.

Gratulujeme našim smyčcařům

Gratulujeme žákům a pedagogům smyčcového oddělení, kteří úspěšně reprezentovali naši školu v krajském kole soutěže základních uměleckých škol. Oceněni byli:

Gratulujeme pěveckému oddělení

Žáci pěveckého oddělení ze třídy Mgr. Simony Jindrákové získali významná soutěžní ocenění.

Úhrada nájemného za hudební nástroje - 2. pololetí školního roku 2016/2017

Máte-li zapůjčen hudební nástroj ze školních sbírek dovolujeme si vás informovat, že nájemné za II. pololetí školního roku 2016/2017 je možné uhradit v hotovosti v kanceláři školy v době od 1. 2. 2017 do 31. 3. 2017 s výjimkou dnů, které připadají na prázdniny a státní svátky.

Gratulujeme našim klavíristům

Gratulujeme žákům a učitelům klavírního oddělení, kteří se zúčastnili krajského kola soutěže základních uměleckých škol. Všichni vyslaní žáci byli oceněni. Zde je přehled získaných cen.

Stránky

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer