Hudebn obor Literrne-dramatick obor Tanecn obor Vtvarn obor

Sledujte nás na Facebooku

Chcete mít stálý přehled o dění v naší škole? Od dnešního dne nás můžete sledovat také prostřednictvím sociální sítě Facebook.

Podzimní prázdniny

Vážení rodiče, milí žáci,

dovolujeme si Vás informovat, že ve dnech 26. - 27. 10. 2016 probíhají v naší škole podzimní prázdniny. Přejeme Vám příjemnou relaxaci.

Nové stanovy KPŠ

Klub přátel Základní umělecké školy v Praze 8 prochází v současné době transformací ve spolek, ve smyslu ustanovení zákona č. 89/2012 Sb. (Občanský zákoník). Součástí tohoto procesu je i přijetí nových stanov, o kterém budou hlasovat členové KPŠ na členské schůzi konané dne 1. listopadu 2016 od 18:00 hodin v sále školy. Návrh nových stanov je obsažen v příloze tohoto článku.

Úhrada nájemného za hudební nastroje

Máte-li zapůjčen hudební nástroj ze školních sbírek dovolujeme si vás informovat, že nájemné za I. pololetí školního roku 2016/2017 je možné uhradit v hotovosti v kanceláři školy v době od 3. 10. 2016 do 31. 10. 2016 s výjimkou dnů, které připadají na prázdniny a státní svátky.

Koncerty a představení v říjnu a listopadu 2016

Srdečně vás zveme na koncerty a představení, které se budou konat v průběhu října a listopadu 2016. Začátek je vždy v 18:30, pokud není uvedeno jinak. Vstup na koncerty a představení je volný s výjimkou koncertu učitelů, na který můžete zakoupit vstupenky  od 1. listopadu 2016 v kanceláři školy.

Ukončení zápisu do hudební nauky

Vážení rodiče, milí žáci,

dovolujeme si Vás upozornit, že zápis do hudební nauky prostřednictvím internetové aplikace byl ukončen. Pokud jste se z nějakého důvodu dosud nezapsali nebo potřebujte změnit zapsaný termín výuky, kontaktujte prosím neprodleně zástupkyni ředitele paní Irenu Kebzovou, tel. 284 686 157, e-mail: irena.kebzova@zusklapkova.cz.

Zpravodaj 2016

Zajímá vás, na které dny připadnou ve školním roce 2016/2017 prázdniny či do kdy je třeba uhradit úplatu za vzdělávání? Odpověď a tyto a podobné otázky naleznete v našem novém zpravodaji.

Informace pro rodiče žáků přijatých do předškolní přípravné hudební výchovy (PPHV), přípravné hudební výchovy (PHV) a pěveckých sborů

Vážení rodiče,
byly Vaše děti na základě přijímacího řízení přijaty ke studiu přípravné hudební výchovy nebo pěveckých sborů? Pak je tento článek určen právě Vám.

Absolventská slavnost 2016

obrázek - absolventská slavnost 2016

Na poslední akci školního roku 2015/2016 jsme se rozloučili s našimi absolventy, kterým jsme předali drobné dárečky.

Závěrečný koncert orchestrů

obrázek - závěrečný koncert orchestrů

Orchestry Mladí muzikanti a ESO pod vedením dirigentů Františka Staňka a Ladislava Glasera se představily 14. června 2016 v kostele svatého Václava v areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice.

Stránky

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer