Hudebn obor Literrne-dramatick obor Tanecn obor Vtvarn obor

Nabídka zaměstnání - učitel(ka) hry na klavír

Základní umělecká škola, Praha 8, Klapkova 25 přijme od školního roku 2017/2018 učitele - učitelku hry na klavír s povinností korepetice (částečný úvazek) Podmínkou přijetí je splnění kvalifikačních předpokladů dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovních (absolutorium konzervatoře nebo vysoké školy v oboru hra na klavír).

Dodatečné přijímací řízení pro školní rok 2016/2017

Pokud máte zájem o studium v naší škole a nestihli jste se dosud přihlásit, máme pro vás dobrou zprávu. Nabízíme ještě několik volných míst v následujících studijních zaměřeních:

Koncerty a představení v únoru a březnu 2017

Srdečně vás zveme na koncerty a představení, které se budou konat v průběhu února a bčezna 2017. Začátek je vždy v 18:30, pokud není uvedeno jinak. Vstup na koncerty a představení je volný s výjimkou koncertu sólistů, na který zakoupíte vstupenky v kanceláři školy.

Večer tanečního oboru

obrázek - Večer tanečního oboru

Žáci tanečního oboru od nejmladších až po ty nejstarší vystoupili 17. Ledna 2017 v Salesiánském divadle. Představili zde osm choreografií, které nastudovali pod vedením své vyučující Mirky Eliášové. Večerem vynikajícím způsobem provázela Lucie Hemerová.

Platba úplaty za vzdělávání za II. pololetí školního roku 2016/2017

Vážení rodiče, milí žáci,
rádi bychom vás informovali, že úplatu za vzdělávání v základní umělecké škole za II. pololetí školního roku 2016/2017 můžete uhradit následujícími způsoby:

Koncerty a představení v lednu a únoru 2017

Srdečně vás zveme na koncerty a představení, které se budou konat v průběhu ledna a února 2017. Začátek je vždy v 18:30, pokud není uvedeno jinak. Vstup na koncerty a představení je volný.

Adventní koncert v kostele Svatého Václava

obrázek - Adventní koncert v kostele Svatého Václava

Komorní orchestr Mladí muzikanti pod vedením dirigenta Františka Staňka a symfonický orchestr Eso s dirigentem Ladislavem Glaserem se představily společně se sólisty Janem Švecem, Marií Smejkalovou, Karolínou Turkovou a Markem Tylečkem 18. prosince 2016 na koncertě v bohnickém kostele svatého Václava. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude použit na podporu pacientů Psychiatrické nemocnice Bohnice.

Podzimní koncert v Music City

obrázek - Podzimní koncert v Music City

Žáci, kteří se vzdělávají ve hře na bicí nástroje ve třídě pana učitele Václava Zimy a ve hře na baskytaru ve třídě pana učitele Jana Plášila se představili 12. prosince 2016 ve vysočanském klubu Music City. O dobrou náladu se postarala rovněž školní rocková skupina Krabí plíseň.

ESO v Bratislavě

obrázek - ESO v Bratislavě

Symfonický orchestr ESO navštívil ve dnech 2. – 4. prosince 2016 Bratislavu. Zde za velkého zájmu publika vystoupil na společném koncertě s žáky a učiteli bratislavské ZUŠ Jozefa Kresánka na koncertě v sále Vysoké školy múzických umění.

Zahajovací koncert pěveckých sborů 2016

obrázek - Zahajovací koncert pěveckých sborů 2016

Pěvecké sbory Kuřátka, Sýkorky, Skřivánci a Slavíčci se v pátek 2. prosince 2016 představily pod vedením sbormistryně Alice Stavělové a za klavírní spolupráce Magdy Šírkové na koncertě ve společenském sále kulturního domu Ládvi.

Stránky

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer