Jste zde

Připravujeme

Koncert sólistů

Základní umělecká škola, Praha 8, Klapkova 25
vás srdečně zve na

KONCERT SÓLISTŮ

V podání žáků naší školy Jonathana Bouého, Vanessy Gloverové, Matouše Hádka, Magdalény Hádkové, Vandy Hutařové, Emy Zoe Kučerové, Štěpána Lebedy, Anny Matějkové, Michaely Morvayové, Lucie Neumannové, Veroniky Novákové, Jakuba Petráška, Amálie Poláčkové, Ludmily Polanské, Hany Summerové, Jolany Švecové a Kristine Ayvazyan j.h. zazní skladby pro hoboj, housle, klavír, kytaru, příčnou flétnu, saxofon, violoncello, zpěv a zobcovou flétnu.

Sál Martinů HAMU
Malostranské náměstí 13, Praha 1
úterý 10. března 2020 v 18:30 hodin

vstupné dobrovolné

Slavnostní koncert klavírního oddělení

Základní umělecká škola, Praha 8, Klapkova 25
vás srdečně zve na
 
SLAVNOSTNÍ KONCERT KLAVÍRNÍHO ODDĚLENÍ
 
Na koncertě vystoupí tito naši žáci:
Jáchym Bul‘ka, Agáta Cíchová, Vanessa Gloverová, Alexandra Hamplová, Jolana Holcová, Adéla Karpetová, Lucie Kovářová, Kristián Krokavec, Ema Zoe Kučerová, Veronika Nováková, Daniel Poborský, Martin Richter, Hana Summerová, Eliška Svobodová, Barbora Tomášková a Tereza Tomášková
 
Koncertní sál ZUŠ Taussigova Taussigova 1150, Praha 8
pátek 6. března 2020 v 18:00 hodin
 
vstup volný

Koncerty a představení v únoru a březnu 2020

Srdečně vás zveme na akce školy, které se budou konat v únoru a březnu 2020.  Začátek je vždy v 18:30, pokud není uvedeno jinak. Vstup na koncerty a představení je volný.

Koncerty a představení v březnu a dubnu 2017

Srdečně vás zveme na koncerty a představení, které se budou konat v průběhu února a bčezna 2017. Začátek je vždy v 18:30, pokud není uvedeno jinak. Vstup na koncerty a představení je volný s výjimkou koncertu sólistů, na který zakoupíte vstupenky v kanceláři školy.

Kocerty a představení v lednu a únoru 2016

Srdečně vás zveme na koncerty a představení, které se budou konat v průběhu ledna a února 2015. Začátek je vždy v 18:30, pokud není uvedeno jinak. Vstup na koncerty a představení je volný.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer