Speciální přípravný ročník pro čtyřleté děti

Vážení rodiče,
pro školní rok 2019/2020 jsme pro vás připravili jednu novinku. V rámci doplňkové činnosti školy otevíráme speciální přípravný ročník hudebního oboru určený dětem, kterým budou k 1. 9. 2019 alespoň čtyři roky a současně méně než pět let.

Úspěchy našich žáků v prvním pololetí školního roku 2018/2019

Gratulujeme našim žákům, kterým se v prvním pololetí školního roku 2018/2019 podařilo dosáhnout významných úspěchů na soutěžích a přehlídkách:

Večer tanečního oboru 24. ledna 2019

Taneční obor školy se představil svým příznivcům 24. ledna 2019. Záznam vystoupení si můžete prohlédnout na našem YouTube kanálu

Večer tanečního oboru v Městské knihovně

Na našem Youtube kanálu jsme zveřejnili záznam z vystoupení tanečního oboru v Městské knihovně v Praze 20. června 2018. Přehrát video

Adventní koncert orchestrů

Orchestry Mladí muzikanti a ESO se pod vedením dirigentů Františka Staňka a Ladislava Glasera představily 13. prosince 2018 v Českém muzeu hudby.

Koncert učitelů 2018

Přesně po 365 dnech se naši učitelé vrátili do Sálu Martinů Hudební fakulty AMU, any se zde představili nadšenému publiku.

Podzimní koncert pěveckých sborů 2018

Podzimní koncert pěveckých sborů

První z našich tradičních koncertů se uskutečnil 16. listopadu 2018 v kulturním domě Ládví. Vystoupily na něm pěvecké sbory Písklata, Kuřátka, Sýkorky, Skřivánci a Slavíčci.

Novoroční koncert dětských pěveckých sborů

V Salesiánském divadle se v pátek 19. ledna 2018 představily dětské pěvecké sbory Písklata, Kuřátka a Sýkorky pod vedením sbormistryně Alice Stavělové a za klavírní spolupráce Magdy Šírkové.

Taneční obor v Městské knihovně

Taneční obor školy se 12. ledna 2018 již podruhé ve své historii představil ve velkém sále Městské knihovny v Praze. V průběhu večera vystoupili všichni žáci tohoto oboru od přípravných ročníků až po studium pro dospělé. Závěr představení patřil znovuuvedení společného projektu tanečního, hudebního a výtvarného oboru Ukradené Mona Líza. Ukázky z představení naleznete v rubrice Video.

Adventní orchestrální koncert

V Koncertním sále Pražské konzervatoře se 19. prosince 2017 uskutečnil adventní koncert komorního orchestru Mladí muzikanti a symfonického orchestru ESO.