60 let ZUŠ, Praha 8, Klapkova 25, výstava výtvarného oboru

obrázek - 60 let ZUŠ, výstava

Všechno jednou končí, říká lidová moudrost. A tak i oslovy šedesátého výročí založení naší školy dospěly ke svému závěru.

Pomyslnou tečkou za oslavami se stala výstava práci žáků výtvarného oboru, která proběhla od 10. do 26. června 2013 v Nové synagoze na Palmovce. Tento zajímavý prostor se nám podařilo získat díky podpoře a pochopení uměleckého sdružení Serpens, kterému touto cestou velmi děkujeme.

O vernisáž výstavy se postaralo saxofonové kvarteto ze třídy pana učitele Tomáš Sticha a žákyně literárně-dramatického oboru působící pod pedagogickým vedením paní Inky Brendlové.

Oslavy šedesátého výročí jsou tedy za námi a nezbývá než si přát, abychom se za deset let, až škola bude slavit své sedmdesátiny, všichni ve zdraví sešli na některé z akcí pořádaných k tomuto výročí.

Rubrika: