Hudebn obor Literrne-dramatick obor Tanecn obor Vtvarn obor

Koncerty a představení v lednu a únoru 2022

Srdečně vás zveme na koncerty a představení, které se budou konat v lednu a únoru 2022. Začátek je vždy v 18:30, není-li uvedeno jinak. Vstup na tyto akce je volný. Současně si vás dovolujeme upozornit, že v souladu s Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví se mohou koncertů a představení zúčastnit pouze osoby, které se v recepci školy prokážou potvrzením o dokončeném očkování proti COVID-19, nebo prodělané nemoci COVID-19, od jejíhož klinického prokázání neuplynulo více jak 180 dnů.

Koncerty a představení v prosinci 2021 a lednu 2022

Srdečně vás zveme na koncerty a představení, které se budou konat v prosinci 2021 a lednu 2022. Začátek je vždy v 18:30, není-li uvedeno jinak. Vstup na tyto akce je volný. Současně si vás dovolujeme upozornit, že v souladu s Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví se mohou koncertů a představení zúčastnit pouze osoby, které se v recepci školy prokážou potvrzením o dokončeném očkování proti COVID-19, nebo prodělané nemoci COVID-19, od jejíhož klinického prokázání neuplynulo více jak 180 dnů.

Hygienicko-epidemiologická opatření platná od 22. listopadu 2021

Vážení rodiče,
Milí žáci,

rádi bychom vás informovali, že dne 22. listopadu 2021 vstupuje v platnost Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví č. 1037. Na základě tohoto opatření se mohou koncertů a představení školy zúčastnit jako diváci pouze osoby, které mají dokončené očkování proti nemoci COVID-19 nebo osoby, které mají klinicky potvrzeno, že prodělaly nemoc COVID-19 a od jejího prodělání neuplynulo více jak 180 dnů. Splnění uvedených podmínek je třeba prokázat v recepci školy, nejlépe prostřednictvím mobilní aplikace Tečka. Splnění uvedených podmínek nemusí prokazovat děti do věku dvanácti let. Osoby ve věku 12 – 18 let se mohou koncertů představení školy zúčastnit, pokud se v recepci školy prokážou platným potvrzením o absolvování PCR testu. Celý text Mimořádného opatření naleznete ZDE.

Dále připomínáme, že pohyb osob v objektu školy je možný pouze s nasazeným respirátorem kategorie FFP2 / KN95 nebo nanorouškou. Výjimka platí pouze pro žáky v průběhu výuky v učebně.

Děkujeme za pochopení.

Koncerty a představení v listopadu a prosinci 2021

Srdečně vás zveme na koncerty a představení, které se budou konat v listopadu a prosinci 2021. Začátek je vždy v 18:30, není-li uvedeno jinak. Vstup na tyto akce je volný. Současně si vás dovolujeme upozornit, že v souladu s Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví se mohou koncertů a představení zúčastnit pouze osoby, které se v recepci školy prokážou potvrzením o dokončeném očkování proti COVID-19, nebo prodělané nemoci COVID-19, od jejíhož klinického prokázání neuplynulo více jak 180 dnů.

Půjčovné za hudební nástroje

Rádi bychom vás informovali, že půjčovné za hudební nástroje, které mají žáci zapůjčeny pro potřeby výuky, se bude ve školním roce 2021/2022 hradit bezhotovostní formou. Pokyny k platbě obdržíte na registrovaný e-mail v první polovině října.

 

Platba úplaty za vzdělávání za I. pololetí školního roku 2021/2022

Vážení rodiče,
Milí žáci,

rádi bychom vás informovali, že úplatu za vzdělávání v základní umělecké škole pro I. pololetí školního roku 2021/2022 bude možné uhradit pouze bezhotovostně převodem na účet školy, a to na základě pokynu k platbě, který od nás obdržíte do konce srpna 2021. Pokud v uvedeném termínu žádný pokyn neobdržíte, kontaktujte prosím hospodářku školy paní Ivanu Červenou, telefon: 284 681 143, e-mail: ivana.cervena@zusklapkova.cz.

Žádáme vás, abyste úplatu nezasílali před obdržením pokynu k platbě. Uvádění nesprávných variabilních symbolů nám značně ztěžuje identifikaci platby. Za spolupráci vám předem děkujeme.

Aktuálně platný ceník úplaty naleznete ZDE.

Informace pro rodiče žáků přijatých do literárně-dramatického oboru

Gratulujeme vám a Vašim dětem k přijetí do základní umělecké školy. Aby Váš vstup do nového prostředí proběhl hladce, připravili jsme pro vás několik informací:

Informace pro rodiče žáků přijatých do tanečního oboru

Gratulaujeme vám a vašim dětem k přijetí do základní umělecké školy. Aby Váš vstup do nového prostředí proběhl hladce, připravili jsme pro Vás několik informací:

Informace pro rodiče žáků přijatých do výtvarného oboru

Gratulujeme vám a vašim dětem k přijetí do základní umělecké školy. Aby Váš vstup do nového prostředí proběhl hladce, připravili jsme pro Vás několik informací:

Informace pro rodiče žáků přijatých do hudebního oboru

Gratulujeme vám a vašim dětem k přijetí do základní umělecké školy. Aby váš vstup do nového prostředí proběhl hladce, připravili jsme pro vás několik informací, které se týkají organizace výuky.

Stránky

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer