Hudebn obor Literrne-dramatick obor Tanecn obor Vtvarn obor

Pokračování distanční výuky

Vážení rodiče,
Milí žáci,
 
Jak již pravděpodobně víte ze sdělovacích prostředků, distanční výuka ve všech oborech školy bude pokračovat do 22. 1. 2021. Vzhledem k tomu, že „digitální“ způsob komunikace se do budoucna stane pravděpodobně nedílnou součástí vzdělávání, připravili jsme pro Vás jednu novinku. Do praxe začínáme zavádět systém Microsoft 365 (dříve Office 365) jako jednotnou komunikační platformu. To nám umožní sjednotit veškeré výukové materiály a metody do jednoho místa. V průběhu tohoto týdne od nás obdržíte přihlašovací údaje a základní informace k obsluze tohoto systému.
 
Mgr Pavel Lávička
ředitel školy

Organizace výuky od 4. 1. 2021

Vážení rodiče,
Milí žáci,
 
na základě rozhodnutí vlády přechází naše škola od 4. 1. 2021 opět k distančnímu vzdělávání ve všech oborech. Prezenčně není možné poskytovat ani indiviuální výuku hudebního oboru. Toto opatření je platné prozatím do 10. 1. 2021. Učitelé školy Vás budou kontaktovat a dohodnou s Vámi organizaci výuky.
 
Děkujeme za pochopení.
 
Mgr. Pavel Lávička
ředitel školy

Informace o organizaci vzdělávání od 7. 12. 2020

Vážení rodiče,
milí žáci,

od pondělí 7. 12. 2020 dojde k rozšíření možností prezenčního vzdělávání. Od tohoto data bude možná výuka ve skupinách do 10 žáků. V průběhu tohoto týdne vás budou kontaktovat učitelé jednotlivých předmětů, kteří vás budou informovat o organizaci výuky s přihlédnutím k aktuálním epidemiologickým rizikům.

Obnovení prezenčního vzdělávání

Vážení rodiče,
milí žáci,

od středy 25. 11. 2020 dojde k částečnému obnovení prezenčního vzdělávání v naší škole. Výuka bude probíhat za následujících podmínek:  

Půjčovné za hudební nástroje

Rádi bychom vás informovali, že půjčovné za hudební nástroje, které mají žáci zapůjčeny pro potřeby výuky, se bude ve školním roce 2020/2021 hradit bezhotovostní formou. Pokyny k platbě obdržíte na registrovaný e-mail v první polovině října.

 

Seznam výtvarných potřeb

Bude-li Vaše dítě navštěvovat výtvarný obor, naleznete v tomto článku seznam potřeb, které bude ke studiu potřebovat.

Informace pro rodiče žáků přijatých do literárně-dramatického oboru

Gratulujeme vám a Vašim dětem k přijetí do základní umělecké školy. Aby Váš vstup do nového prostředí proběhl hladce, připravili jsme pro vás několik informací:

Informace pro rodiče žáků přijatých do tanečního oboru

Gratulaujeme vám a vašim dětem k přijetí do základní umělecké školy. Aby Váš vstup do nového prostředí proběhl hladce, připravili jsme pro Vás několik informací:

Informace pro rodiče žáků přijatých do výtvarného oboru

Gratulujeme vám a vašim dětem k přijetí do základní umělecké školy. Aby Váš vstup do nového prostředí proběhl hladce, připravili jsme pro Vás několik informací:

Platba úplaty za vzdělávání pro I. pololetí školního roku 2020/2021

Rádi bychom vás informovali, že úplatu za vzdělávání v základní umělecké škole za I. pololetí školního roku 2020/2021 můžete uhradit následujícími způsoby:

Stránky

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer