Hudebn obor Literrne-dramatick obor Tanecn obor Vtvarn obor

Půjčovné za hudební nástroje

Rádi bychom vás informovali, že půjčovné za hudební nástroje, které mají žáci zapůjčeny pro potřeby výuky, se bude ve školním roce 2020/2021 hradit bezhotovostní formou. Pokyny k platbě obdržíte na registrovaný e-mail v první polovině října.

 

Zrušení vernisáže absolventských prací

Vážení rodiče, milí žáci,

z hygienicko-epidemiologických důvodů jsme bohužel nuceni zrušit plánovanou vernisáž výstavy absolventských prací žáků výtvarného oboru, která se měla konat ve středu 23. 9. 2020. O zážitek však nepřijdete, práce našich absolventů budete moci shlédnout na našich webových stránkách ve formě virtuální výstavy.

Hygienicko-epidemiologická opatření

V souvislosti s celosvětovou pandemií COVID-19 Ministerstvo zdravotnictví České republiky ve spolupráci s Ministerstvem školství České republiky průběžně vydává a aktualizuje soubor opatření pro provoz škol. Žádáme vás, abyste se s těmito opatřeními seznámili a řídili se jimi. (Poznámka: tento dokument zachycuje stav k 17. 9. 2020, 23:00 hodin).

Dodatečné přijímací řízení pro školní rok 2020/2021

Vážení zájemci o studium v naší škole,

Máte-li zájem o studium v naší škole a nestihli jste se dosud přihlásit, máme pro Vás dobrou zprávu. Nabízíme ještě několik volných míst v následujících studijních zamřeních:

Výsledky dodatečného přijímacího řízení pro školní rok 2020/2021

V příloze naleznete výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2020/2021.

Seznam výtvarných potřeb

Bude-li Vaše dítě navštěvovat výtvarný obor, naleznete v tomto článku seznam potřeb, které bude ke studiu potřebovat.

Organizace vzdělávání ve školním roce 2020/2021

Prázdniny spějí do finále a na dveře klepe nový školní rok. Vzhledem k tomu, že i v tomto období bude činnost školy pravděpodobně výrazně ovlivněna probíhající celosvětovou pandemií nemoci Covid-19, připravili jsme pro vás tento soubor informací, který by vám měl vstup do nového školního roku co nejvíce usnadnit.

Informace pro rodiče žáků přijatých do literárně-dramatického oboru

Gratulujeme vám a Vašim dětem k přijetí do základní umělecké školy. Aby Váš vstup do nového prostředí proběhl hladce, připravili jsme pro vás několik informací:

Informace pro rodiče žáků přijatých do tanečního oboru

Gratulaujeme vám a vašim dětem k přijetí do základní umělecké školy. Aby Váš vstup do nového prostředí proběhl hladce, připravili jsme pro Vás několik informací:

Informace pro rodiče žáků přijatých do výtvarného oboru

Gratulujeme vám a vašim dětem k přijetí do základní umělecké školy. Aby Váš vstup do nového prostředí proběhl hladce, připravili jsme pro Vás několik informací:

Stránky

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer