Hudebn obor Literrne-dramatick obor Tanecn obor Vtvarn obor

Částečné obnovení prezenční výuky

Vážení rodiče,
Milí žáci,

od pondělí 12. 4. 2021 dojde k částečnému obnovení prezenčního vzdělávání v naší škole. Věnujte prosím pozornost těmto informacím:

Přijímací řízení pro školní rok 2021/2022

Přijímací řízení pro školní rok 2021/2022 proběhne pravděpdobně v druhé polovině května 2021. Termín bude upřesněn v průběhu dubna 2021 na základě vývoje epidemiologických opatření souvisejících s nemocí COVID-19 v oblasti školství. Kritéria přijímacího řízení pro jednotlivé obory naleznete zde.

Gratulujeme našim žákům a učitelům

Gratulujeme našim žákům, kterým se podařilo úspěšně vykonat příjímací řízení na umělecké školy. Naše poděkování patří také jejich učitelům. V této nelehké době nás tento úspěch těší dvojnásob.

Veronika Nováková ze třídy paní učitelky Renaty Jelínkové byla přijata ke studiu hry na klavír na Pražské konzervatoři.

Eliška Jirotková ze třídy paní učitelky Martiny Mamuly byla přijata ke studiu populárního zpěvu na Pražské konzervatoři.

Platón Kacman ze třídy pana učitele Marka Prokopa byl přijat ke studiu hry na saxofon na Konzervatoři Jaroslava Ježka.

Platba úplaty za vzdělávání ve II. pololetí školního roku 2020/2021

Vážení rodiče,
Milí žáci,

rádi bychom Vás informovali, že vzhledem k omezením vyplývajícím z celosvětové pandemie COVID-19 je možné úplatu za vzdělávání v základní umělecké škole uhradit ve II. pololetí školního roku 2020/2021 pouze bezhotovostně, a to na základě platebních údajů, které obdržíte na registrovaný e-mail. Úplata musí být uhrazena do 15. 2. 2021.

Pravidla pro stanovení výše úplaty jsou podrobně upravena v § 8 vyhlášky č. 71/2005 Sb., ve znění pozdějších předpisů:

Půjčovné za hudební nástroje

Rádi bychom vás informovali, že půjčovné za hudební nástroje, které mají žáci zapůjčeny pro potřeby výuky, se bude ve školním roce 2020/2021 hradit bezhotovostní formou. Pokyny k platbě obdržíte na registrovaný e-mail v první polovině října.

Seznam výtvarných potřeb

Bude-li Vaše dítě navštěvovat výtvarný obor, naleznete v tomto článku seznam potřeb, které bude ke studiu potřebovat.

Informace pro rodiče žáků přijatých do literárně-dramatického oboru

Gratulujeme vám a Vašim dětem k přijetí do základní umělecké školy. Aby Váš vstup do nového prostředí proběhl hladce, připravili jsme pro vás několik informací:

Informace pro rodiče žáků přijatých do tanečního oboru

Gratulaujeme vám a vašim dětem k přijetí do základní umělecké školy. Aby Váš vstup do nového prostředí proběhl hladce, připravili jsme pro Vás několik informací:

Informace pro rodiče žáků přijatých do výtvarného oboru

Gratulujeme vám a vašim dětem k přijetí do základní umělecké školy. Aby Váš vstup do nového prostředí proběhl hladce, připravili jsme pro Vás několik informací:

Informace pro rodiče žáků přijatých do hudebního oboru

Gratulujeme vám a vašim dětem k přijetí do základní umělecké školy. Aby váš vstup do nového prostředí proběhl hladce, připravili jsme pro vás několik informací, které se týkají organizace výuky.