Jste zde

Informace po žáky a rodiče

Podzimní prázdniny

Vážení rodiče, milí žáci,
rádi bychom vás upozornili, že ve dnech 27. - 29. října 2021 probíhají v naší škole podzimní prázdniny. Přejeme vám příjemnou relaxaci. V pondělí 25. 10. 2021 a v úterý 26. 10. 2021 se výuka uskuteční podle obvyklého rozvrhu.

Půjčovné za hudební nástroje

Rádi bychom vás informovali, že půjčovné za hudební nástroje, které mají žáci zapůjčeny pro potřeby výuky, se bude ve školním roce 2021/2022 hradit bezhotovostní formou. Pokyny k platbě obdržíte na registrovaný e-mail v první polovině října.

 

Hygienicko-epidemiologická opatření platná od 1. 9. 2021

Vážení rodiče,
Milí žáci,

i ve školním roce 2021/2022 bude činnost školy pravděpodobně ovlivněna probíhající celosvětovou pandemií nemoci COVID-19. Žádáme Vás proto, abyste se seznámili s níže uvedenými hygienicko-epidemiologickými opatřeními a řídili se jimi:

Informace pro rodiče žáků přijatých do literárně-dramatického oboru

Gratulujeme vám a Vašim dětem k přijetí do základní umělecké školy. Aby Váš vstup do nového prostředí proběhl hladce, připravili jsme pro vás několik informací:

Informace pro rodiče žáků přijatých do tanečního oboru

Gratulaujeme vám a vašim dětem k přijetí do základní umělecké školy. Aby Váš vstup do nového prostředí proběhl hladce, připravili jsme pro Vás několik informací:

Informace pro rodiče žáků přijatých do výtvarného oboru

Gratulujeme vám a vašim dětem k přijetí do základní umělecké školy. Aby Váš vstup do nového prostředí proběhl hladce, připravili jsme pro Vás několik informací:

Informace pro rodiče žáků přijatých do hudebního oboru

Gratulujeme vám a vašim dětem k přijetí do základní umělecké školy. Aby váš vstup do nového prostředí proběhl hladce, připravili jsme pro vás několik informací, které se týkají organizace výuky.

Zápis do hudební nauky pro školní rok 2021/2022

Zápis do hudební nauky pro školní rok 2021/2022 proběhne opět elektronickou formou, a to pomocí k tomu určené internetové aplikace.

Zařazení nově přijatých žáků k učitelům

V příloze článku naleznete zařazení nově přijatých žáků pro školní rok 2021/2022 k jednotlivým učitelům.

Sledujte nás na YouTube

Protože vás v současné době nemůžeme pozvat na žádné koncerty, připravili jsme pro vás alespoň vystoupení virtuální. Můžete je sledovat na našem YouTube kanálu ZDE. Naleznete zde prezentace našich absolventů, třídní koncerty a další zajímavosti.

Stránky

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer