Mezinárodní úspěch pěveckého sboru Slavíčci

Ve dnech 14. – 18. června 2023 se pěvecký sbor Základní umělecké školy, Praha 8, Klapkova 25 zúčastnil 3. ročníku Mezinárodního soutěžního festivalu pěveckých sborů v rakouském Salzburgu. Zde v silné konkurenci účastníků z celé Evropy obdržel ve dvou kategoriích první cenu.

Zájezd pěveckého sboru se mohl uskutečnit také díky finanční podpoře hlavního města Prahy a Městské části Praha 8, kterým tímto velmi děkujeme.

Koncerty solidarity s Ukrajinou

vlajka Ukrajiny

V Průběhu Koncertů solidarity s Ukrajinou se díky Vašemu přispění podařilo vybrat 35 660 Kč. Tato částka bude odeslána na konto humanitární organizace Člověk v tísní. Za Vaši pomoc Vám děkujeme.

Pozvánka na výstavu

Náhled plakátu

Srdečně Vás zveme na výstavu prací žáků výtvarného oboru, která probíhá na Novoměstské radnici v Praze ve dnech 6. 5. – 27. 5. 2021. Většina zde vystavených prací vznikla v období distanční výuky.

Gratulujeme našim žákům a učitelům

Gratulujeme našim žákům, kterým se podařilo úspěšně vykonat příjímací řízení na umělecké školy. Naše poděkování patří také jejich učitelům. V této nelehké době nás tento úspěch těší dvojnásob.

Veronika Nováková ze třídy paní učitelky Renaty Jelínkové byla přijata ke studiu hry na klavír na Pražské konzervatoři.

Eliška Jirotková ze třídy paní učitelky Martiny Mamuly byla přijata ke studiu populárního zpěvu na Pražské konzervatoři.

Platón Kacman ze třídy pana učitele Marka Prokopa byl přijat ke studiu hry na saxofon na Konzervatoři Jaroslava Ježka.

Úspěchy našich žáků v prvním pololetí školního roku 2018/2019

Gratulujeme našim žákům, kterým se v prvním pololetí školního roku 2018/2019 podařilo dosáhnout významných úspěchů na soutěžích a přehlídkách:

Večer tanečního oboru 24. ledna 2019

Taneční obor školy se představil svým příznivcům 24. ledna 2019. Záznam vystoupení si můžete prohlédnout na našem YouTube kanálu

Večer tanečního oboru v Městské knihovně

Na našem Youtube kanálu jsme zveřejnili záznam z vystoupení tanečního oboru v Městské knihovně v Praze 20. června 2018. Přehrát video

Adventní koncert orchestrů

Orchestry Mladí muzikanti a ESO se pod vedením dirigentů Františka Staňka a Ladislava Glasera představily 13. prosince 2018 v Českém muzeu hudby.

Koncert učitelů 2018

Přesně po 365 dnech se naši učitelé vrátili do Sálu Martinů Hudební fakulty AMU, any se zde představili nadšenému publiku.

Podzimní koncert pěveckých sborů 2018

Podzimní koncert pěveckých sborů

První z našich tradičních koncertů se uskutečnil 16. listopadu 2018 v kulturním domě Ládví. Vystoupily na něm pěvecké sbory Písklata, Kuřátka, Sýkorky, Skřivánci a Slavíčci.