Jste zde

Přijímací řízení pro školní rok 2019/2020

Máte-li Vy nebo Vaše děti zájem o studium v naší škole, naleznete v tomto článku veškeré informace, které se týkají přijímacího řízení pro školní rok 2019/2020.

Přijímací řízení se uskuteční ve dnech 14., 16., 20. a 22. května 2019. Podle toho, o který z oborů školy máte zájem, postupujte prosím dle následujících instrukcí:

Zájemci o hudební obor narození 2. 9. 2012  - 1. 9. 2014

Zájemci o hudební obor narození 1. 9. 2012 a starší

Zájemci o výtvarný obor narození 1. 9. 2014 a starší

Zájemci o taneční obor narození 1. 9. 2014 a starší

Zájemci o literárně-dramatický obor narození 1. 9. 2013 a starší

 

Zájemci o hudební obor narození 2. 9. 2012  - 1. 9. 2014
Pro tyto děti je určeno přípravné studium hudebního oboru. Výuka probíhá vždy v odpoledních hodinách v rozsahu jedné až dvou vyučovacích hodin týdně dle věku dítěte. Náplní výuky je především sborový zpěv a základy hudební teorie. Kritéria, která by mělo dítě splnit pro přijetí do přípravného studia hudebního oboru, naleznete ZDE. Máte-li o tento obor zájem, vstupte do našeho rezervačního systému a zde si vyberte datum a čas, kdy přijdete s dítětem na přijímací řízení (v rezervačním systému klikněte na položku „Hudební obor – přípravné studium“). Dále vyplňte on-line přihlášku. Ve formuláři uveďte jako obor Hudební a jako studijní zaměření Přípravná hudební výchova. Rezervujete-li si v rezervačním systému termín Vaší návštěvy a nebudete se moci přijímacího řízení zúčastnit, prosíme Vás, abyste svoji rezervaci neprodleně zrušili. Učiníte tak rovněž prostřednictvím rezervačního systému. Čas potřebný pro vykonání přijímacího řízení je cca deset minut.

 

Zájemci o hudební obor narození 1. 9. 2012 a starší
Zájemci o studium v tomto věku si mohou vybrat jedno z následujících studijních zaměření: hra na akordeon, baskytaru, bicí nástroje, fagot, hoboj, housle, keyboard (elektronický klavír), klarinet, klavír, kontrabas, kytaru (klasickou), lesní roh, pozoun, příčnou flétnu, saxofon, tenor, trubku, violu, violoncello, zobcovou flétnu, sólový zpěv nebo sborový zpěv.  Výuka probíhá vždy v odpoledních hodinách v rozsahu dvou vyučovacích hodin týdně. Jedna hodina je věnována hře na nástroj nebo zpěvu, druhá hudební nauce. Kritéria, která by mělo dítě pro přijetí splnit, naleznete ZDE. Máte-li o tento obor zájem, vstupte do našeho rezervačního systému a zde si vyberte datum a čas, kdy přijdete s dítětem na přijímací řízení (v rezervačním systému klikněte na položku „Hudební obor – starší děti“). Dále vyplňte on-line přihlášku. Ve formuláři uveďte jako obor Hudební a studijní zaměření, na které se chcete přihlásit. Rezervujete-li si v rezervačním systému termín Vaší návštěvy a nebudete se moci přijímacího řízení zúčastnit, prosíme Vás, abyste svoji rezervaci neprodleně zrušili. Učiníte tak rovněž prostřednictvím rezervačního systému. Čas potřebný pro vykonání přijímacího řízení je cca deset minut.

 

Zájemci o výtvarný obor narození 1. 9. 2014 a starší
Žáci výtvarného oboru se v průběhu studia věnují plošné a prostorové tvorbě – malbě, grafice, keramice atd. Výuka probíhá vždy v odpoledních hodinách v rozsahu tří vyučovacích hodin týdně. Kritéria, která by mělo dítě pro přijetí splnit, naleznete ZDE. Máte-li o tento obor zájem, vstupte do našeho rezervačního systému a zde si vyberte datum a čas, kdy přijdete s dítětem na přijímací řízení (v rezervačním systému klikněte na položku „Výtvarný obor“). Dále vyplňte on-line přihlášku. Ve formuláři uveďte jako obor Výtvarný. Rezervujete-li si v rezervačním systému termín Vaší návštěvy a nebudete se moci přijímacího řízení zúčastnit, prosíme Vás, abyste svoji rezervaci neprodleně zrušili. Učiníte tak rovněž prostřednictvím rezervačního systému. Čas potřebný pro vykonání přijímacího řízení je cca šedesát minut.

 

Zájemci o taneční obor narození 1. 9. 2014 a starší
Taneční obor školy se zaměřuje především na moderní výrazový tanec. Výuka probíhá vždy v odpoledních hodinách v rozsahu dvou až tří vyučovacích hodin týdně dle věku dítěte. Kritéria, která by mělo dítě pro přijetí splnit, naleznete ZDE. Máte-li o tento obor zájem, vstupte do našeho rezervačního systému a zde si vyberte datum a čas, kdy přijdete s dítětem na přijímací řízení (v rezervačním systému klikněte na položku „Taneční obor“). Dále vyplňte on-line přihlášku. Ve formuláři uveďte jako obor Taneční. Rezervujete-li si v rezervačním systému termín Vaší návštěvy a nebudete se moci přijímacího řízení zúčastnit, prosíme Vás, abyste svoji rezervaci neprodleně zrušili. Učiníte tak rovněž prostřednictvím rezervačního systému. Čas potřebný pro vykonání přijímacího řízení je cca patnáct minut.

 

Zájemci o literárně-dramatický obor narození 1. 9. 2013 a starší
Vzdělávání v literárně-dramatickém oboru školy se zaměřuje na jevištní pohyb, přednes, dramatickou výchovu a kultivaci verbálního projevu žáků. Výuka probíhá vždy v odpoledních hodinách v rozsahu dvou až tří vyučovacích hodin týdně dle věku dítěte. Kritéria, která by mělo dítě pro přijetí splnit, naleznete ZDE. Máte-li o tento obor zájem, vstupte do našeho rezervačního systému a zde si vyberte datum a čas, kdy přijdete s dítětem na přijímací řízení (v rezervačním systému klikněte na položku „Literárně-dramatický obor“). Dále vyplňte on-line přihlášku. Ve formuláři uveďte jako obor Literárně-dramatický. Rezervujete-li si v rezervačním systému termín Vaší návštěvy a nebudete se moci přijímacího řízení zúčastnit, prosíme Vás, abyste svoji rezervaci neprodleně zrušili. Učiníte tak rovněž prostřednictvím rezervačního systému. Čas pro vykonání přijímacího řízení je cca deset minut.

Podrobné informace o náplni jednotlivých studijních zaměření naleznete ve Školním vzdělávacím programu.

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer